‘Korkma Ben Yanındayım’ dizisinin afişi yayınlandı

Now Tv’nin yeni dizisi ‘Korkma Ben Yanındayım’ın afişi yayınlandı. MedYapım imzalı dizi, 9 Mart Cumartesi günü ekran yolculuğuna başlayacak.

Yönetmen koltuğunda Merve Çolak’ın oturduğu dizisinin senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme alıyor. Dizinin kadrosunda ise Şevket Çoruh,Günay Karacaoğlu, Murat Aygen, Nilsu Berfin Aktaş, Didem Balçın, Eren Ören, Serhat Özcan, Erdem Kaynarca, Doğaç Yıldız, İpek Türktan gibi isimler yer alıyor.

Dizinin konusu şöyle:

Ailesinin gözbebeği İnci (Nilsu Berfin Aktaş) , Ulusözler Koleji’nin burslu öğrencisidir. Sınıf arkadaşı ve aynı zamanda okul sahibinin oğlu Mert’ten (Eren Ören) hamile kalır. İnci’nin annesi Seher (Günay Karacaoğlu), aynı okulda hademe olarak çalışmaktadır. Selahattin (Şevket Çoruh) ile kurdukları dünyada, evlatları için mücadele etmektedirler. En büyük hayalleri de onları her zaman gururlandıran kızları İnci’nin doktor olmasıdır. İnci’nin hamile kalmasıyla hayallerine koşan iki gencin ve ailelerinin hayatı sonsuza kadar değişir. Henüz doğmamış bebeğin, iki genç ve aileleri üzerinde estireceği rüzgar merak konusudur.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x