Feyyaz Yiğit Disney Plus’ın teklifini neden reddettiğini açıkladı

Kısa bir süre önce yayınlanan “Ölümlü Dünya 2”nin Serbest’i Feyyaz Yiğit, Youtube’da Gazeteci Birsen Altuntaş’ın programına katıldı. “Gibi” dizisi ve “Ölümlü Dünya” film serisiyle büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Feyyaz Yiğit, Disney Plus’un teklifini neden reddettiğini açıkladı. Yiğit, hayatta motivasyonunun para olmadığını belirterek, “Hayalini kurduğum küçük şeyler düşük bütçelerle hallolabiliyor” ifadelerini kullandı.

Yiğit, Birsen Altuntaş’ın Youtube kanalına parayla ilgili şunları söyledi:

“Hayatta dev ihtiyaçlarım yok ki, büyük paralar için karar vereyim. Zaten kendi yaşadığım hayata göre daha bile fazla param var. İçimde ‘Dur gideyim şunu alayım, dur şunu yapayım’ gibi bir hayalim yok… Hayalini kurduğum şeyler düşük bütçelerle hallolabiliyor… Dolayısıyla beni motive eden şey para olmuyor… Beni hasta eden şey kafayı taktığım bir şeyi bir süre halledememek oluyor. Gibi’de yazmakta olduğum bir bölümün içinden iki gün çıkamayınca agresif birine dönüşüyorum. Hayatımı, duygularımı doğrudan etkileyen şeyler bunlar oluyor…”

Yapımcısı Barış Ayaztaş’ın mali işlerle ilgilendiğini belirten Feyyaz Yiğit “Bir de hem çok yakın arkadaşım, hem de para pul konusunda hiçbir şey bilmeme imkan sağlayan birisi var Barış Bey… Dolayısıyla para onun derdi olsun diyorum. O düşünsün parayı… Ben ondan öğreneyim. ‘Paramız yok’ dediğinde bakacağız çaresine… Varsa da tamam…” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir