156 Mağazası Olan Dev Market Zinciri Duyurdu! En Temel 45 ürün 1 Ay Boyunca 2023 Fiyatlarına Dönüyor

Türkiye’nin en yaygın organize toptan marketi olan Bizim Toptan, 2024 yılının ilk büyük kampanyasını başlattı. “Nerede O Eski Fiyatlar” diyenler için özel olarak düzenlenen kampanya, 8 Şubat-8 Mart 2024 tarihleri arasında geçerli olacak. Bu kampanya kapsamında, hanelerin en temel ihtiyaçları arasında bulunan un, şeker, çay, zeytin, bakliyat, deterjan, şampuan gibi toplam 45 ürün, 2023 yılı fiyatlarıyla Bizim Toptan mağazalarında ve ‘bizimtoptan.com.tr’de bireysel müşterilere sunulacak.

MÜŞTERİLERİN BÜTÇESİNE KATKI

Bizim Toptan CEO’su Hüseyin Balcı, kampanya hakkında yaptığı açıklamada, “Türkiye’de organize toptan satış sektörünün lider markası olarak, 2024 yılında da ülkemiz ekonomisine destek vermeye devam ediyoruz. Geniş ürün yelpazemizdeki bu özel kampanya ile amacımız, müşterilerimizin bütçesine katkı sağlamak” dedi. Balcı, kampanyanın hanelerin bütçesine “bereket” katacağını belirtti.

ENFLASYONLA MÜCADELEDE DESTEK

Yıl boyunca düzenlediği kampanyalarla müşterilerinin yanında olan Bizim Toptan, bu yeni kampanya ile de müşterilerinin bütçesine ve enflasyonla mücadeleye katkı sağlamaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x